AUTO SERVISS

SIA 2G PROJEKTI piedāvā pilnu automašīnu servisa pakalpojuma klāstu Siguldā. Plašs un moderns servisa aprīkojums. Piedāvātie pakalpojumi - automašīnu diagnostika, apkopes, remonts, riepu montāža un balansēšana, riteņu ģeometrijas pārbaude un regulēšana, kondicionieru remonts un pildīšana, dzinēju, turbīnu, transmisiju, izplūdes sistēmu un ritošās daļas remonts, automašīnu sagatavošana tehniskajai apskatei. 

Piedāvājam apdrošināšanas gadījumu administrēšanu - automašīnu remontdarbu tāmes sastādīšana pēc negadījuma, saziņa ar apdrošināšanas kompānijām, remontdarbu veikšana, maiņas auto uz remontdarbu periodu, kā arī nepieciešamības gadījumā automašīnas evakuācija no negadījuma vietas uz servisu.


22001117

Vējstiklu maiņa

Piedāvājam arī vējstiklu maiņu vieglajām automašīnām un mikroautobusiem. Pieejami atzīti pazīstamu zīmolu vējstikli. Veicam arī apdrošināšanas gadījumu administrēšanu, ja KASKO polisē ir iekļauta vējstikla maiņa, tad droši varat pieteikt tā nomaiņu pie mums. Ja vējstikls iepriekš ir pasūtīts, tad tā nomaiņu iespējams veikt 2-3 stundu laikā un varat turpināt ceļu.  Pie mums ir iespējams iegādāties arī logu slotiņas un veikt logu tonēšanu. 


Savirzes un savērsuma pārbaude un regulēšana

Braucot taisni automašīna novirzās pa labi vai pa kreisi?  Palielināts riepu protektora nodilums? Piedāvājam savirzes un savērsuma pārbaudi un regulēšanu Siguldā. 5m garais pacēlājs  ar jaunākās paaudzes 3D lāzera sistēmu nodrošina, ka varam noregulēt savirzi vieglajām automašīnā, apvidus auto, kā arī mikroautobusiem.


Kondicionieru uzpildīšana

Kondicionieru pārbaude un uzpildīšana: klimata sistēmas diagnostika, spiediena noteikšana sistēmā, sistēmas noplūdes meklēšana, sistēmas vakuuma pārbaude, kondicionieru kompresoru remonts un maiņa, sistēmas uzpilde.


         

 .