AUTO SERVISS

SIA 2G PROJEKTI piedāvā pilnu automašīnu servisa pakalpojuma klāstu Siguldā. Plašs un moderns servisa aprīkojums. Piedāvātie pakalpojumi - automašīnu diagnostika, apkopes - eļļas, filtru, zobsiksnu nomaiņa, remonts, riepu montāža un balansēšana, riteņu ģeometrijas pārbaude, savirzes un sagāzuma regulēšana, kondicionieru remonts un pildīšana, dzinēju, turbīnu, transmisiju, starteru, ģeneratoru, bremžu sistēmas, izplūdes sistēmu un ritošās daļas remonts, automašīnu sagatavošana tehniskajai apskatei, tehniskās apskates iziešana. 

22001117

Savirzes un savērsuma pārbaude un regulēšana

Braucot taisni automašīna novirzās pa labi vai pa kreisi?  Palielināts riepu protektora nodilums? Piedāvājam savirzes un savērsuma pārbaudi un regulēšanu Siguldā. 5m garais pacēlājs  ar jaunākās paaudzes 3D lāzera sistēmu nodrošina, ka varam noregulēt savirzi vieglajām automašīnā, apvidus auto, kā arī mikroautobusiem.


Kondicionieru uzpildīšana

Kondicionieru pārbaude un uzpildīšana: klimata sistēmas diagnostika, spiediena noteikšana sistēmā, sistēmas noplūdes meklēšana, sistēmas vakuuma pārbaude, kondicionieru kompresoru remonts un maiņa, sistēmas uzpilde.