AUTO EVAKUĀCIJA

Autoevakuatora un transportēšanas pakalpojumi visu diennakti Latvijā un visā Eiropā. Pieejami autoevakuatori, aprīkoti ar visu nepieciešamo, lai operatīvi un profesionāli sniegtu palīdzību uz ceļa. Mūsu rīcībā ir 6 evakuatori, divi no tiem ar manipulatoriem. 

Vedam vieglos auto, apvidus auto, minivenus, mikroautobusus (arī garos maxi), kā arī mazus traktorus, traktoru piekabes, zālespļāvējus, lauksaimniecības tehniku, celtniecības tehniku un visu citu, ko var uzkraut uz platformas, piemēram, dēļus, brusas celtniecībai, granulas, būvmateriālus, metāllūžņus

Piedāvājam arī tehnisko palīdzību uz ceļa -  piestartēšana, degvielas pievešana, rezerves riteņa nomaiņa, izvilkšana no grāvja. 
Izbraukšanas vieta - Sigulda, strādājam 24/7. Cena par kilometru.


#autoevakuators Sigulda #autoevakuācija Sigulda #evakuators Sigulda #manipulators20009914

Esat iekļuvis ceļu satiksmes negadījumā?

Sāksim ar būtiskāko, ka pēc ceļu satiksmes negadījuma auto vadītājam ir nekavējoties jāapstājas un jāpaliek negadījuma vietā, jāiededz avārijas gaismas signalizācija un jāuzstāda avārijas zīme. Nepieciešamības gadījumā jāpalīdz cietušajiem un jāizsauc neatliekamā medicīniskā palīdzība.

Ja ceļu satiksmes negadījumā nav cietuši cilvēki, nav nodarīti bojājumi trešās personas mantai, kā arī automašīnām nav radušies bojājumi, kuru dēļ tās nevar turpināt ceļu, nav nepieciešams izsaukt ceļu policiju. Šādā gadījumā abas ceļu satiksmes negadījumā iesaistītās puses saraksta saskaņoto paziņojumu un pamet notikuma vietu. Būtu vēlams arī nofotografēt ceļu satiksmes negadījumu un iesaistītās automašīnas, gadījumā ja apdrošināšanas kompānijai rodas kādi jautājumi par negadījuma apstākļiem. Saskaņoto paziņojumu formu iespējams saņemt apdrošināšanas kompānijās, LTAB un degvielas uzpildes stacijās. Plašāku informāciju par saskaņotā paziņojuma aizpildīšanu var iegūt pazvanot savai apdrošināšanas kompānijai.

Ja tomēr ceļu satiksmes negadījumā ir cietušie vai cietusi trešo personu manta, vai iesaistītas vairāk kā divas automašīnas, vai automašīna pēc negadījuma nevar turpināt ceļu, kā arī, ja nav iespējams vienoties, kurš ir vainīgais, ir nepieciešams izsaukt ceļu policiju. Ja jūsu automašīnai ir KASKO apdrošināšana, tad iespējams jūsu polisē ir iekļauti autoevakuatora pakalpojumi. Sazinoties ar savu apdrošināšanas kompāniju ir iespējams uzzināt, kādi pakalpojumi ir iekļauti Jūsu polisē. Šādā gadījumā izsniegto kvīti par pakalpojumu var iesniegt savam apdrošinātājam un atgūt izdevumus par evakuatora pakalpojumiem. Der atcerēties, ka pirms autoevakuatora izsaukšanas būtu vēlams sagaidīt policijas ierašanos, jo reizēm ir jāgaida pat 2-3 stundas līdz ierodas ceļu policija noformēt ceļu satiksmes negadījuma apstākļus.

SIA 2G PROJEKTI sniedz palīdzību pēc ceļu satiksmes negadījumiem. Divi aprīkoti evakuatori ar vinčām un hidrauliskajām platformām nodrošina, ka varam operatīvi un profesionāli palīdzēt dažādās situācijās, pat ja automašīnai ir nolauzti riteņi vai nepieciešams auto izvilkt no dziļa grāvja. Nepieciešamības gadījumā varam auto nogādāt mūsu servisā, kā arī veikt apdrošināšanas gadījumu administrēšanu. Iespējams arī iznomāt automašīnu uz remonta periodu.

Auto evakuācija 20009914

CSN

CSN

CSN

CSN