Automašīnu krāsošana siguldā

Piedāvājam KASKO/OCTA apdrošināšanas gadījumu administrēšanu - automašīnu remontdarbu tāmes sastādīšana pēc negadījuma, saziņa ar apdrošināšanas kompānijām, remontdarbu veikšana - automašīnas virsbūves remonts un krāsošana, kā arī vējstiklu maiņa, pieejami īres auto uz remontdarbu periodu, kā arī nepieciešamības gadījumā automašīnas evakuācija no negadījuma vietas uz servisu.

Auto virsbūvju remonts un krāsošana ar augstākās kvalitātes CROMAX PRO ūdenskrāsām un CROMAX ķīmiskajām krāsām, izmantojam labākās kvalitātes materiālus. Krāsošana notiek vācu firmas WOLF krāsošanas kamerā. Veicam arī automašīnu restaurēšanu, metināšanu, apstrādi ar smilšu strūklu, pilnu pārkrāsošanu. Piedāvājam arī automašīnu virsbūves un lukturu pulēšanu un vējstiklu maiņu vieglajām automašīnām un mikroautobusiem.

25344448

MŪSU SADARBĪBAS PARTNERI

ADB “Gjensidige” Latvijas filiāle 

GJENSIDIGE

If P&C Insurance AS Latvijas filiāle

IF

AAS "BALTA"

BALTA

Compensa Vienna Insurance Group ADB Latvijas filiāle

COMPENSA

AAS "BTA Baltic Insurance Company"

BTA

AAS "Baltijas Apdrošināšanas Nams"

BAN

ERGO Insurance SE Latvijas filiāle

ERGO

"Swedbank P&C Insurance" AS Latvijas filiāle


VĒJSTIKLU MAIŅA

Piedāvājam arī vējstiklu maiņu vieglajām automašīnām un mikroautobusiem. Pieejami atzīti pazīstamu zīmolu vējstikli. Veicam arī apdrošināšanas gadījumu administrēšanu, ja KASKO polisē ir iekļauta vējstikla maiņa, tad droši varat pieteikt tā nomaiņu pie mums. Ja vējstikls iepriekš ir pasūtīts, tad tā nomaiņu iespējams veikt 2-3 stundu laikā un varat turpināt ceļu.  Pie mums ir iespējams iegādāties arī logu slotiņas un veikt logu tonēšanu. 


KASKO/OCTA APDROŠINĀŠANAS GADĪJUMU ADMINISTRĒŠANA

Veicam apdrošināšanas gadījumu administrēšanu, nogādājiet automašīnu pie mums vai izmantojiet mūsu evakuatora pakalpojumus un par visu pārējo mēs parūpēsimies - sazināsimies ar apdrošināšanas kompāniju, veiksim fotografēšanu un tāmēšanu, tāmes saskaņošanu, rezerves detaļu iegādi, nomaiņu, virsbūves remontu un krāsošanu. Nodrošinām arī nomas auto uz remonta periodu.